Typicky Festool

Je-li elektrické nářadí prostě nebude rozebrat, což je typické Festool. Proto se řemeslníci a obchodníci důvěřovat spolehlivosti, trvanlivosti a odolnosti produktů Festool.

  Náročnost

  Dobré nám nikdy není dost dobré

  Nárok vytvořit něco dokonale a ve vynikající kvalitě. To je pro Festool typické. A typické je to také pro náš region plný lídrů světových trhů a skrytých šampiónů, u kterých jsou švábská důslednost, pragmatismus a vědomí nejvyšší kvality zárukou jedinečných produktů a služeb.  Historie našich úspěchů

  Rodinný podnik

  Tradice zavazuje. Rodina zavazuje.

  Jako tradiční rodinný podnik dbáme na podnikovou kulturu, která se zaměřuje na regionální zakotvení, vysokou náročnost, trvalou úspěšnost, respekt k zaměstnancům a pocit sebevědomí v podnikání. Každý z našich 2 700 zaměstnanců je součástí rodiny Festool.

  Na obrázku vlevo: Barbara Austelová, spolumajitelka a vnučka Berty Stollové a zakladatele podniku Gottlieba Stolla

  Rodinný podnik Festool

  Zaměřené na uživatele

  Chápeme práci našich odborníků do nejmenších detailů.

  Zažili jsme řemeslník pracuje v aplikační techniky a školení - zkušených profesionálů ve svých obchodech. Jsou od samého počátku do procesu vývoje nových zařízení pevně integrovány. Takže stavíme stroje, šité na míru pro vaše ruce: ergonomický, lehký, snadno ovladatelný, výkonný, extrémně robustní a spolehlivé. Práce se vyznačuje mnohem pohodlnější, méně zatěžující, a na vrcholu, že zvládnout rychleji - a to doslova vyplatí.

  Pro podporu aplikací

  Specializace

  Nářadí pro nejnáročnější

  Jsme odborníky v oblastech dřevovýroby, truhlářství, malířství a renovací jakož i přípravy pro lakování a konečné úpravy. V těchto oborech se vyznáme nejlépe. Proto naše nářadí, naše příslušenství a náš servis dokonale splňují vaše požadavky náročných odborníků v těchto řemeslných oborech.

  Naše oblasti použití

  SERVIS Festool

  Služby bez kompromisů.
  Přímý, praktický a rozsáhlý servis pro vás a vaše nářadí. Kromě dokonalého nářadí vám nabízíme také služby s vynikající kvalitou. Pro vaši spokojenost a důvěru ve značku Festool uděláme vše. Protože jsme spokojení pouze tehdy, když jste spokojení i vy.
  Více informací

  Vědomí odpovědnosti

  Naše odpovědnost za životní prostředí

  Ochrana životního prostředí je klíčovou součástí našich hodnot.  Naše vize životního prostředí
  • Historie firmy

   Jsme hrdí na svou devadesátiletou historii firmy. Současně se neustále vyvíjíme do globální budoucnosti, která náš svět stále více sbližuje. K historii firmy
  • Oblasti použití

   Oblasti použití

   Jsme odborníky v oblastech dřevovýroby, truhlářství, malířství a renovací jakož i lakýrnické přípravy a dokončování. Naším nárokem je dokonalost. Nic méně a nic více.  Zjistěte oblasti použití
  • Pracovní místa Festool Group

   Pracovní místa a kariéra

   Všechny informace z oboru personalistiky najdete na stránkách týkajících se kariéry ve Festool Group. Více informací