Typicky Festool

Je-li elektrické nářadí prostě nebude rozebrat, což je typické Festool. Proto se řemeslníci a obchodníci důvěřovat spolehlivosti, trvanlivosti a odolnosti produktů Festool.
- Vyberte prosím -

Náročnost

Dobré nám nikdy není dost dobré

Nárok vytvořit něco dokonale a ve vynikající kvalitě. To je pro Festool typické. A typické je to také pro náš region plný lídrů světových trhů a skrytých šampiónů, u kterých jsou švábská důslednost, pragmatismus a vědomí nejvyšší kvality zárukou jedinečných produktů a služeb.Historie našich úspěchů

Rodinný podnik

Tradice zavazuje. Rodina zavazuje.

Jako tradiční rodinný podnik dbáme na podnikovou kulturu, která se zaměřuje na regionální zakotvení, vysokou náročnost, trvalou úspěšnost, respekt k zaměstnancům a pocit sebevědomí v podnikání. Každý z našich 2 700 zaměstnanců je součástí rodiny Festool.

Na obrázku vlevo: Barbara Austelová, spolumajitelka a vnučka Berty Stollové a zakladatele podniku Gottlieba Stolla

Rodinný podnik Festool

Zaměřené na uživatele

Chápeme práci našich odborníků do nejmenších detailů.

Zažili jsme řemeslník pracuje v aplikační techniky a školení - zkušených profesionálů ve svých obchodech. Jsou od samého počátku do procesu vývoje nových zařízení pevně integrovány. Takže stavíme stroje, šité na míru pro vaše ruce: ergonomický, lehký, snadno ovladatelný, výkonný, extrémně robustní a spolehlivé. Práce se vyznačuje mnohem pohodlnější, méně zatěžující, a na vrcholu, že zvládnout rychleji - a to doslova vyplatí.

Pro podporu aplikací

Specializace

Nářadí pro nejnáročnější

Jsme odborníky v oblastech dřevovýroby, truhlářství, malířství a renovací jakož i přípravy pro lakování a konečné úpravy. V těchto oborech se vyznáme nejlépe. Proto naše nářadí, naše příslušenství a náš servis dokonale splňují vaše požadavky náročných odborníků v těchto řemeslných oborech.

Naše oblasti použití

SERVIS Festool

Služby bez kompromisů.
Přímý, praktický a rozsáhlý servis pro vás a vaše nářadí. Kromě dokonalého nářadí vám nabízíme také služby s vynikající kvalitou. Pro vaši spokojenost a důvěru ve značku Festool uděláme vše. Protože jsme spokojení pouze tehdy, když jste spokojení i vy.
Více informací

Vědomí odpovědnosti

Naše odpovědnost za životní prostředí

Ochrana životního prostředí je klíčovou součástí našich hodnot.Naše vize životního prostředí
 • Historie firmy

  Jsme hrdí na svou devadesátiletou historii firmy. Současně se neustále vyvíjíme do globální budoucnosti, která náš svět stále více sbližuje.

  K historii firmy
 • Oblasti použití

  Oblasti použití

  Jsme odborníky v oblastech dřevovýroby, truhlářství, malířství a renovací jakož i lakýrnické přípravy a dokončování. Naším nárokem je dokonalost. Nic méně a nic více. 

  Zjistěte oblasti použití
 • Pracovní místa Festool Group

  Pracovní místa a kariéra

  Všechny informace z oboru personalistiky najdete na stránkách týkajících se kariéry ve Festool Group.

  Více informací