Oblasti použití

Naším nárokem je dokonalost. Nic méně a nic více. Proto se na své výrobky plně soustředíme s cílem předat profesionálním řemeslníkům do rukou dokonale promyšlené elektronářadí.
   
 • Truhláři

  Truhlářství a práce se dřevem

  Festool je váš odborník na všechny práce se dřevem. Ať se jedná o řezání, frézování, broušení či hoblování a samozřejmě odsávání – pro každé použití, které vyžaduje absolutně přesné zacházení s dřevěným obrobkem, má firma Festool již po desetiletí připraveno optimální elektronářadí s osvědčenou kvalitou a univerzalitou.
     
 • Tesařství a dřevostavby

  Tesařské řemeslo zhotovuje střechy, dřevěné domky, schody a fasády na věčnost. A ta začíná s profesionálním nářadím Festool. Ať se jedná o řezání, vrtání, šroubování, hoblování, dlabání, drážkování či další operace, Festool nabízí prakticky pro každé použití v dřevovýrobě ideální řešení. Robustní, silné a účinné stroje – podle potřeby rovněž bez zásuvky a kabelu v našem systému 18 V. Všechny každodenně splňují úkoly, které musí zvládnout při konstrukci a opravě střech, dřevostaveb, fasád nebo při výrobě schodišť.

  Tesařství Festool
 • Malíři a natěrači

  Od rychlého úběru až po perfektní úpravu různých podkladů pro bezchybné povrchy. Ať se jedná o renovaci či suchou stavbu, tepelnou izolaci či montáž, nabízí Festool pro každý úkol malíře to správné nářadí pro nejvyšší kvalitu. K tomu navíc perfektně přizpůsobené systémové příslušenství a kvalitní brusné prostředky pro ještě větší účinnost. Zjistěte, jak můžete s řešeními Festool pracovat s úsporou času a nákladů a bez prachu.

 • Renovace a sanace

  Patří k vaší práci náročné úkoly při renovaci, sanaci a modernizaci? Potom své elektronářadí najdete ve společnosti Festool: Speciální řešení pro skutečně obtížné situace, provedení pro náročné profesionály ve stavebnictví: Sanační frézky s mimořádně rychlým úběrem, robustní a ergonomické míchače nebo přesně pracující dělicí systémy pro přesné řezání dlaždic a přírodního kamene. Pro každé použití je přitom typické spojení speciálně dimenzovaného příslušenství a mobilních vysavačů pro čistou a zdravou práci.

 • Festool Automotive

  Automotive

  Jako výrobce vysoce kvalitního nářadí a systémů, poskytujeme autolakovnám a automobilkám nástroje, které potřebují na vytvoření dokonalé kvality povrchu.