Podrobnosti o kompletní opravě

  Objednání opravy

  Opravu on-line objednáte nejlépe prostřednictvím osobního účtu MyFestool. Využijte přitom výhod bezplatné dopravní služby, rychlého provedení opravy a pravidelných stavových hlášení, která vás informují o postupu opravy.

  Objednat opravu v MyFestool

  Objednání opravy

  Opravu můžete také objednat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu přímo u nás:

  Telefon: 481 645 436
  E-mail: customerservice-cz@festool.com

  Objednávky opravy přebírá i váš specializovaný prodejce Festool. Upozorňujeme pouze, že se celková doba zpracování objednávky může prodloužit z důvodu dodatečných dopravních a komunikačních cest.

  Vyřízení opravy

  Jakmile se k nám vaše nářadí dostane, zkontrolujeme, zda se jedná o záruční případ. Je-li vaše nářadí registrováno pro |Záruku all-inclusive1 a běží záruční lhůta, využíváte možnosti naší bezplatné kompletní opravy2. Oprava je potom pro vás zcela zdarma ‒ přebíráme rovněž náklady na díly a dopravu. 

  Není-li vaše nářadí v záruční lhůtě, obdržíte od nás po analýze závad předběžný rozpočet nákladů. Pro zkrácení celkové doby trvání opravy uveďte prosím hranici nákladů. Pokud náklady na opravu nepřekročí tuto hranici, opravíme vám nářadí okamžitě.

  Dotazy ke kompletní opravě?

  Odpovědi na nejčastější dotazy najdete v části Často kladené otázky na záruku all-inclusive nebo pro kompletní opravu.

  Často kladené otázky na kompletní opravu

  Zadat požadavek na opravu

  Nefunguje něco u nějakého nářadí? Žádný problém! Profesionálové z našeho opravárenského servisu se díky komplexnímu know-how svědomitě postarají o vaše nářadí, aby se rychle a jako nové dostalo do vašich rukou.
  Objednat opravu v MyFestool
  1. Záruka all-inclusive platí pro veškeré nářadí Festool  zaregistrované do 30 dnů od zakoupení. Platí záruční podmínky Festool, do kterých lze nahlédnout na www.festool.cz/sluzby
  2. „Kompletní bezplatná oprava“ se vztahuje také na akumulátory a nabíječky, ale nikoliv na další spotřební materiál, příslušenství a na demontovaná zařízení, ani na škody způsobené nesprávným použitím, použitím neoriginálních dílů a škody způsobené dlouhodobým nadměrným zatěžováním.