Aktuálně

 • Článek DOMINO BM

  Festool rozšiřuje systém Domino

  Pružná a rychlá příprava stabilních spojovacích prvků rámů, podstavců a ploch – to je heslo společnosti Festool pro osvědčený spojovací systém Domino.
  Ale co dělat, když se slepená postel nevejde do dveří? Tato otázka je již vyřízena, protože je tu program, který problém vyřeší.
  V květnovém vydání informuje odborný časopis BM o rozebíratelném systému pro spojování rohů a ploch společnosti Festool.
 • Umění graffiti s bruskou Rotex

  Graffiti se nejen nanášejí sprejem. Philipp Schwingeler je vyrábí ze dřeva a vytváří z nich pozoruhodné skulptury.
  Důležitou součástí jeho uměleckého tvůrčího procesu je přitom broušení, protože právě u graffiti je důležitý přístup k obtížným místům.
  Umění Philippa Schwingelera je proto perfektním kandidátem pro testování brusky Rotex. V jeho projektu „Z břízy písmeno E“ bruska Rotex ukázala, co umí.
  Tvarově přesný Festool
 • Barbara Austelová Festool

  Interview s Barbarou Austelovou a dr. Christianem Rolfsem

  V exkluzivním interview s magazínem „möbelfertigung Handwerk-Spezial“ vysvětlují Barbara Austelová a dr. Christian Rolfs, s jakými strategiemi je podnik Festool úspěšný, kde střednědobě investuje, jaké jsou hranice akumulátorové technologie a jak mění digitalizace podnikání.
  V tomto vydání se od Barbary Austelové, členky dozorčí rady a vnučky zakladatele společnosti Festo Gottlieba Stolla, a dr. Christiana Rolfse, předsedy představenstva TTS AG, dozvíte více o úspěšné devadesátileté historii firmy Festool.
 • Veletrhy

  Zde najdete všechny naše termíny veletrhů. Více informací
 • Akce Festool

  Akce

  Zde najdete naše termíny roadshow a veletrhů u našich partnerských obchodníků. Více informací